O mnie

Nazywam się Dominika Kolejnik. Językoznawstwo pasjonuje mnie od wielu lat. Najpierw była literatura – polska i światowa, potem językoznawstwo, komparatystyka, język angielski, a w końcu miłość do języków słowiańskich. Jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego, słoweńskiego, języka polskiego dla cudzoziemców. Od roku 2016 uczę również języka niderlandzkiego, którego nauczyłam się sama.

Moje zajęcia charakteryzuje indywidualne podejście do klienta – dlaczego uczy się danego języka? Jakie stawia sobie cele i w jakim czasie chce je osiągnąć? Każdy jest zdolny nauczyć się języka obcego – różne są jednak potrzeby i sposoby przyswajania wiedzy. Dla większości uczących się najważniejsza jest skuteczna komunikacja.

 

 

Niezależnie od tego, czy pragniesz szybko nauczyć się posługiwać językiem w codziennych sytuacjach, interesuje Cię język biznesu, specjalistyczna tematyka czy wyłącznie konwersacje – skontaktuj się ze mną, a przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oprócz kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania w ofercie można znaleźć korepetycje, zajęcia przygotowawcze do różnych egzaminów. Przygotowuję kursy online (płatne i bezpłatne), piszę bloga, prowadzę grupę na Facebooku, prowadzę podcast o Amsterdamie i pokazuję na Instagramie życie w Holandii.

Ukończyłam studia stacjonarne na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z tytułem zawodowym magistra oraz studia stacjonarne na kierunku filologia słowiańska z tytułem zawodowym licencjata. Posiadam także Certificate of Proficiency in English – Cambridge CPE.

Obecnie mieszkam i pracuję w Amsterdamie. Wszystkie moje usługi świadczę również zdalnie. Uczą się ze mną firmy oraz osoby prywatne z całej Europy.

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn