Lekcje języka obcego

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zacząć się ze mną uczyć:

Jeśli rozważasz naukę języka obcego pod moją opieką, bardzo proszę, abyś przeczytał poniższe informacje.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA JĘZYKOWE NA SKYPE

Obecnie zajęcia prowadzę wyłącznie online – za pomocą komunikatorów: Skype / Teams / WhatsApp / Messenger / Google Meet.

Zajęcia dopasowane są do klienta. Oznacza to, że uczymy się tego, czego chcesz i potrzebujesz, oraz w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najlepszy. Podczas spotkania organizacyjnego oraz lekcji próbnej ustalamy plan działania.

Materiały do nauki oraz prace domowe udostępniane są przeze mnie na platformie Dysk Google. Jest to prosta w obsłudze i bezpłatna aplikacja. Jeśli nie posiadasz konta gmail (znanego rónież jako konto Google), kliknij tu. Jeśli posiadasz już konto gmail, ale nie wiesz, jak otworzyć dokumenty Google, kliknij tu.

Każdy podopieczny otrzymuje ode mnie małą pracę domową na każdy dzień tygodnia. Regularna nauka (choćby 15 minut dziennie) jest dużo bardziej skuteczna, niż kilkugodzinne sesje nauki raz w tygodniu lub rzadziej.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, w godzinach od 7:00 do 20:00.

Aktualnie wolne terminy dostępne są tylko w tygodniu przed godziną 16:00. 

Wszystkich moich klientów zachęcam do śledzenia mnie na portalach społecznościowych oraz zapisania się na newsletter. Prowadzę regularne live’y na Facebooku i Instagramie, przygotowuję kursy online, publikuję artykuły na blogu oraz prowadzę grupy wsparcia na Facebooku.

Aby rozpocząć ze mną naukę, należy przeczytać i zaakceptować poniższe zasady:

Użytkownik ma prawo do odwołania dwóch z dziesięciu lekcji w dowolnym momencie, bez wskazania przyczyny. W razie odwołania kolejnych spotkań, użytkownik jest obciążony opłatą za nie. W przypadku odwołania zajęć przez lektora, obowiązują te same reguły.

Ja również zastrzegam sobie prawo do odwołania dwóch z dziesięciu lekcji w dowolnym momencie, bez wskazania przyczyny. W razie odwołania kolejnych spotkań, zostaną one bezpłatnie odrobione w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

Po przyjęciu zamówienia do realizacji, Klient otrzyma drogą mailową fakturę z dwutygodniowym terminem zapłaty za usługę. Opłacenie faktury jest warunkiem rozpoczęcia zajęć.

PRZEKAZYWANIE WAŻNYCH INFORMACJI

Chociaż bardzo lubię z Wami rozmawiać i zawsze miło jest usłyszeć ludzki głos przez telefon, preferuję kontakt pisany jeśli chodzi o przekazywanie ważnych informacji – na przykład odwołanie / przełożenie zajęć, pytania dotyczące faktury – jakiekolwiek kwestie organizacyjne. Przekazywanie tego typu informacji drogą pisemną pomaga unikać nieporozumień. Jeśli więc będziesz chciał(a) skontaktować się ze mną w sprawach organizacyjnych, będę wdzięczna jeśli napiszesz wiadomość (e-mail / Skype / WhatsApp / Messenger / SMS).

CO ODE MNIE OTRZYMUJESZ, OPRÓCZ ZAJĘĆ

Oprócz otrzymywanych ode mnie na bieżąco informacji zwrotnych, dotyczących Twojego postępu, raz na jakiś czas przeprowadzamy weryfikację, która pomoże nam ustalić w jakim miejscu nauki w danym momencie się znajdujesz. Jest to bardzo istotny element nauki, ponieważ dzięki niej jesteśmy w stanie przeliczyć Twoje umiejętności językowe na punkty i procenty, a to pomaga Ci obiektywnie spojrzeć na Twój stan wiedzy.

Wszyscy moi podopieczni są mile widziani na grupowym czacie, który prowadzę na Messengerze. Na czacie rozmawiamy wyłącznie w języku, którego się uczymy. Panuje na nim przemiła atmosfera a rozmowy często bywają bardzo inspirujące. Jest to bezpieczne miejsce, w którym możesz wdrażać swoją nabytą wiedzę i poznawać fajnych ludzi.

Kolejnym ważnym elementem mojej oferty są raporty z konwersacji. Podczas rozmowy z Tobą sporządzam notatki, które Ty otrzymujesz później ode mnie w formie raportu. Zawiera on szczegółowe informacje na temat tego, nad czym powinieneś jeszcze popracować.

Moi podopieczni mogą również liczyć na moje codzienne wsparcie – w granicach rozsądku. Nie  wykonuję bezpłatnie tłumaczeń dokumentów, ale jeśli potrzebujesz szybkiej korekty bardzo ważnego maila, albo masz konkretne pytanie, na pewno pomogę.

ZAJĘCIA NIEREGULARNE

Bardzo wiele osób uczy się języka obcego na własną rękę. Jeśli czytasz mojego bloga i / lub śledzisz mnie na portalach społecznościowych, na pewno wiesz, że lubię takie osoby wspierać. Obecnie bez problemu można znaleźć odpowiednie płatne lub bezpłatne materiały do nauki, ćwiczenia i testy. Praca indywidualna jest jak najbardziej możliwa, gorąco ją wręcz polecam. Dobrze jest jednak, raz na jakiś czas, zweryfikować swój postęp – na przykład w formie konwersacji. Być może czasami masz potrzebę porozmawiania o dręczących Cię zagadnieniach gramatycznych.

Wszystkie osoby, uczące się samodzielnie, zachęcam do korzystania z zajęć nieregularnych. Oznacza to, że zapisujesz się na jednorazowe spotkanie, na którym rozmawiamy o tym, o czym chcesz.  Jest to również świetna opcja dla osób, które nie dysponują zbyt dużym budżetem na naukę języka, i dlatego większość pracy wykonują samodzielnie.

W celu umówienia się na jednorazowe spotkanie, skontaktuj się ze mną. Na pewno znajdziemy odpowiedni dla Ciebie termin.

 

WYMAGANIA TECHNICZNE

Obecnie większość urządzeń (komputerów, telefonów, tabletów) wyposażona jest w bardzo dobrej jakości mikrofony. Oznacza to, że zazwyczaj nie musimy inwestować w dodatkowy sprzęt. Jeśli jednak okaże się, że Twój wbudowany mikrofon nie przetwarza dźwięku w dobrej jakości, poproszę Cię o zainwestowanie w (niedrogi) zestaw z mikrofonem. Zajęcia językowe wymagają przyzwoitej jakości dźwięku, abym nie musiała się domyślać, co mówisz.

CENNIK

Przy zakupie pakietu minimum 10 lekcji z góry, otrzymujesz rabat 10% (każdy rodzaj kursu).

JĘZYK NIDERLANDZKI – KURSY, KONWERSACJE:

26,00 EUR (lub 121,50 PLN) / 60 minut

JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW – KURSY, KONWERSACJE:

26,00 EUR (lub 121,50 PLN) / 60 minut

JĘZYK ANGIELSKI – KOREPETYCJE, KURSY, KONWERSACJE, PRZYGOTOWANIE DO MATURY I INNYCH EGZAMINÓW:

26,00 EUR (lub 121,50 PLN)/ 60 minut

JĘZYK SŁOWEŃSKI – KURSY, KONWERSACJE – ceny od

26,00 EUR (lub 121,50 PLN) / 60 minut

 

PAKIET 3 SPOTKAŃ – 72.00 EUR (lub 329.oo PLN) 

Dowolny język, dowolne potrzeby, zestawy do nauki na Quizlecie wliczone w cenę.

 

SPOSÓB PŁATNOŚCI:

PRZELEW BANKOWY lub PAYPAL.

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn