O mnie

Nazywam się Dominika Kolejnik. Językoznawstwo pasjonuje mnie od wielu lat. Najpierw była literatura – polska i światowa, potem językoznawstwo, komparatystyka, język angielski, a w końcu miłość do języków słowiańskich. Jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego, słoweńskiego, języka polskiego dla cudzoziemców oraz tłumaczem i korektorem. Od roku 2016 uczę również języka niderlandzkiego, którego nauczyłam się sama.

Fot. Katarzyna Wydmuch

Moje zajęcia charakteryzuje indywidualne podejście do klienta – dlaczego uczy się danego języka? Jakie stawia sobie cele i w jakim czasie chce je osiągnąć? Każdy jest zdolny nauczyć się języka obcego – różne są jednak potrzeby i sposoby przyswajania wiedzy. Dla większości uczących się najważniejsza jest skuteczna komunikacja.

 

Niezależnie od tego, czy pragniesz szybko nauczyć się posługiwać językiem w codziennych sytuacjach, interesuje Cię język biznesu, specjalistyczna tematyka czy wyłącznie konwersacje – skontaktuj się ze mną, a przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oprócz kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania w ofercie można znaleźć korepetycje, zajęcia przygotowawcze do różnych egzaminów, tłumaczenia oraz korektę tekstu. Przygotowuję kursy online (płatne i bezpłatne), piszę bloga oraz prowadzę grupę na Facebooku.

Ukończyłam studia stacjonarne na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z tytułem zawodowym magistra oraz studia stacjonarne na kierunku filologia słowiańska z tytułem zawodowym licencjata. Posiadam także Certificate of Proficiency in English – Cambridge CPE.

Obecnie mieszkam i pracuję w Amsterdamie. Wszystkie moje usługi świadczę również zdalnie. Uczą się ze mną firmy oraz osoby prywatne z Polski, Wielkiej Brytanii, Holandii i Włoch.

Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn